Kadeci Pekpolu przegrali po raz drugi

MK
Kadeci ostrołęckiego Pekpolu grają poniżej oczekiwań.
Kadeci ostrołęckiego Pekpolu grają poniżej oczekiwań. Fot. M. Kowalczyk
Nie udaje się naszym zawodnikom turniej finałowy Mistrzostw Mazowsza przed własną publicznością.

Po piątkowej porażce 0:3 z Metrem Warszawa, w sobotę taki sam rezultat padł w meczu z innym warszawskim zespołem, MOS Wolą. Pierwsze dwa sety były niezłe dla Pekpolu do połowy setów. Wtedy rywale oddalali się od naszych zawodników i skutecznie wygrywali końcówki. Set trzeci to od początku do końca pewna przewaga gości, trener Norbert Majkowski w końcówce dał pograć rezerwowym. Po raz kolejny w naszej drużynie wyróżnił się Mateusz Osiecki, który jest w tym turnieju jak na razie najlepszym zawodnikiem zespołu z Ostrołęki. Nieoficjalnie mówi się, że w jutrzejszym meczu z Jadarem Radom, skład naszej drużyny ulegnie nieznacznym zmianom. Mimo wszystko życzymy jednak naszym zawodnikom zwycięstwa w jutrzejszym spotkaniu, już teraz na nie zapraszamy. Początek o godzinie 13:00 w hali Gimnazjum nr 1.

Sobotnie spotkania: Pekpol Ostrołęka - MOS Wola Warszawa 0:3 (20:25, 16:25, 12:25), Metro Warszawa - Jadar Czarni Radom 3:2