Juniorzy Korony Ostrołęka zdmuchnęli Huragan [ZDJĘCIA]

Juniorzy Korony Ostrołęka wygrali z Huraganem Wołomin 2:0 w meczu 13. kolejki I ligi wojewódzkiej rocznika 2002. Podopieczni Michała Noska decydujące bramki strzelali w końcówce meczu.

Zwycięstwa w końcowych fragmentach stają się domeną rocznika 2002 w Koronie Ostrołęka. Tak było w meczu z Legionovią, tak też stało się w spotkaniu z Huraganem. Przy pięknej, jesiennej aurze na bramki czekaliśmy dopiero do drugiej połowy. Pierwszego gola w 74. minucie strzelił Jakub Długołęcki, a na 2:0 podwyższył Michał Kaliszewski w doliczonym czasie gry drugiej części meczu. Po 13 meczach Korona ma na swoim koncie 5 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek, zajmując tym samym piąte miejsce w tabeli.

Do końca rundy został jeszcze jeden mecz z UKS Varsovia, zostanie on rozegrany w Warszawie w najbliższą niedzielę.