Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

JBB 2: oferta pracy

Artykuł sponsorowany
JBB 2
JBB 2 w Dylewie poszukuje pracowników na stanowisko rozbieracz-wykrawacz.

Zakład Rozbioru Mięsa „JBB2” Sp. z o.o. z siedzibą w Łysych, ul. Kościelna 25,07-437 Łyse, wpisany do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. ST Warszawy XIV Wydział Gospodarczy, Krajowego Rejestru Sądowego wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 000056752, NIP: 7582357607, REGON: 362091166,

miejsce wykonywania działalności:
Dylewo ul. Przemysłowa 2, 07-420 Kadzidło,

aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko

ROZBIERACZ – WYKRAWACZ

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
- posiadanie książeczki oraz ważnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Obowiązki:
- rozbiór, trybowanie oraz wykrawanie elementów z półtusz wieprzowych zgodnie z procedurami,
- praca z nożem na linii produkcyjnej,
- obsługa maszyn do rozbioru,
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
- przestrzeganie zasad dobrej praktyki produkcyjnej,
- profesjonalne podejście do wykonywanej pracy.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,
- przyjazną atmosferę pracy.

Zapewniamy:
- obuwie i odzież ochronną,
- wyżywienie,
- wysoki standard bezpieczeństwa, higieny i jakości pracy.

CV proszę przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Proszę o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!