I miejsce w Mistrzostwach Wędkarskich Północnego Mazowsza w wędkarstwie spławikowym dla drużyny makowskich policjantów

red
I miejsce w Mistrzostwach Wędkarskich Północnego Mazowsza w wędkarstwie spławikowym dla drużyny makowskich policjantów. 7 osobowa drużyna pokonała rywali łowiąc w sumie 49 kg ryb.

Zawody odbyły się w ostatni weekend na łowisku Borowy Młyn, a gospodarzem zawodów była Komenda Powiatowa Policji w Mławie. O puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mławie walczyły drużyny z komend policji północnego Mazowsza.

Zawody rozpoczęły się już o 7 rano. Po wylosowaniu stanowisk 7 osobowe drużyny przystąpiły do rywalizacji. Na początku odbyło się nęcenie ryb, wędkarze zawody rozpoczęli o godz. 8:30. Aby złowić jak najwięcej ryb uczestnicy zawodów mieli na to 5 godzin.

I miejsce w kategorii drużynowej wywalczyła drużyna z Makowa Mazowieckiego łowiąc ryby na łączną wagę 49,925kg, II miejsce zajęła drużyna z Ciechanowa, która złowiła ryby z wagą 6,915 kg, III miejsce zajęła drużyna z Żuromina z łączną wagą ryb 6,525 kg.

W kategorii indywidualnej pierwsze miejsce zajął Marcin Ostrowski, drugie miejsce zajął Grzegorz Trojanowski, a trzecie miejsce Robert Olbryś. Wszyscy trzej to funkcjonariusze makowskiej policji.