Falstart Narwi na inaugrację III ligi

Niezwykle waleczny w spotkaniu z KS Piaseczno, Dawid Wilczewski.
Niezwykle waleczny w spotkaniu z KS Piaseczno, Dawid Wilczewski. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi zanotowali porażkę na inaugurację rozgrywek III ligi łódzko-mazowieckiej. Podopieczni Mateusza Miłoszewski wybrali się do Piaseczna i ulegli 0:1.

Jedyną bramkę w doliczonym czasie pierwszej połowy meczu strzelił Wiktor Lach wykańczając stały fragment gry. To właśnie po tego typu akcjach gospodarze w pierwszej odsłonie meczu stwarzali największe zagrożenie pod bramką strzeżoną przez Andrzeja Łyzińskiego. W pierwszej połowie meczu Narwianie stworzyli kilka sytuacji bramkowych, ale nie potrafili ich wykończyć. Podobnie było również w drugiej odsłonie meczu, kiedy to okazji strzeleckich na bramkę nie potrafili zamienić Radosław Posmyk i Przemysław Olesiński po dobrych dośrodkowaniach od Dawida Wilczewski. W spotkaniu z KS Piaseczno nie mogli wystąpić niezatwierdzeni jeszcze przez związek Nigeryjczyk Madariola Noheem Jaiyesimi oraz Artur Kamiński. Z powodu kontuzji nie zagrał z kolei Paweł Samsel, a z powodów osobistych wolne dostał Łukasz Zaniewski.

KS Piaseczno - Narew Ostrołęka 1:0 (1:0)
Bramka: Lach 45.+2

Narew: Łyziński - Posmyk, Parszewski (79. Lelujka), Ostaszewski, Skorupka (67. Zalewski), Marczak, Roman (60. Pragacz), Strzeżysz, Wilczewski, Truszkowski, Olesiński (75. Niedźwiecki)