Eurovolley w Ostrołęce zakończony! Poznaj zwycięzców [WIDEO. ZDJĘCIA]

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Mistrzostwa Europy weteranów w piłce siatkowej zakończyły się w sobotę 8 września w Ostrołęce. Drużyny wracają już do domów, a nam pozostały tylko wspomnienia z ich świetnej gry. Najlepsze okazały się ekipy z Polski, Ukrainy i Białorusi.

W najstarszej kategorii mężczyzn (+55) zwyciężyła białoruska ekipa Syabri, minimalnie wygrywając w finale z Energą Ostrołęka. Trzecie miejsce zajęli siatkarze Tornada Koszalin.

W kategorii +50 panów zwyciężyła Omega Lwów. Ukraińcy w finale pokonali Kaman Volley z Polski. Na miejscu trzecim Łotysze z Riga Masters.

Gospodarze z Kaman Volley wygrali kategorię męską +45. W finale wygrali oni z VC Phoenix z Białorusi. Trzecią lokatę zajął litewski zespół Kuro Aparatura.

Najmłodsza męska kategoria to +40. Wygrała ją drużyna Motor Minsk, w finale okazała się lepsza od Espadonu Szczecin. Na trzecim miejscu Kaman Volley z Polski, a na czwartym Pyrys-Bud Ostrołęka.

Przechodzimy do dwóch kategorii pań. W +40 najlepsza była ukraińska Zaporizhzhya. Drugie miejsce należało do Łotewskiego Damu Daugavpils, a trzecie do Chmielnichanki z Ukrainy. Z kolei wśród pań +35 wygrała Polytechnika z Ukrainy, drugie miejsce zajęła drużyna For Fun z Polski, a trzecie No Nii z Estonii. Na ósmym miejscu zawody ukończyły ostrołęczanki z Pyrys-Bud Ladies.

Przez trzy dni w Ostrołęce rywalizowało ponad 400 siatkarzy i siatkarek z całej Europy. Impreza zorganizowana przez stowarzyszenie Kaman Volley cieszyła się dużym zainteresowaniem, a hasło "pasja nigdy się nie kończy" idealnie pasowało do uczestników tego turnieju.