Energa Pekpol rozczarował w meczu z Jadarem Siedlce. Zobacz zdjęcia i wideo

Tym razem trener Andrzej Dudziec nie mógł być zadowolony z postawy swoich podopiecznych. A. Dobkowski
Siatkarze Energi Pekpolu Ostrołęka w spotkaniu 21. kolejki rozgrywek I ligi przegrali przed własną publicznością z KPS Jadar Siedlce 0:3.

Energa Pekpol Ostrołęka - KPS Jadar Siedlce

Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca w sobotnim meczu pokazali, że myślami są już przy meczach fazy play-off. W pierwszych dwóch setach z broniącym się przed spadkiem z ligi zespołem z Siedlec popełnili więcej błędów, niż w kilku ostatnich meczach.

W pierwszej partii mimo zaciętej batalii, w końcówce seta to goście dysponowali zdecydowanie silniejszą zagrywką i skutecznym atakiem, wygrywając 25:21. W drugim secie ponownie nasi siatkarze nie zachwycili, a trener Andrzej Dudziec dokonując kolejnych zmian, starał się znaleźć szóstkę zawodników będących w najlepszej dyspozycji. Niestety recepty na słabą grę naszego zespołu nie udało się znaleźć i ostrołęccy siatkarze przegrali 20:25.

Drugi oddech siatkarzom Energi Pekpolu udało się złapać w trzeciej odsłonie meczu, w której na parkiecie oglądaliśmy zdecydowanie inny zespół. Biało-czerwoni grali z niezwykłym zacięciem i potrafili sobie wypracować kilkupunktową przewagę, która niestety roztrwonili w końcówce seta i przegrali 25:27 i w całym meczu 0:3.

Energa Pekpol Ostrołęka - KPS Jadar Siedlce 0:3 (21:25, 20:25, 25:27)

Energa Pekpol: Pietkiewicz, Krzywiecki, Szczygielski, Stańczuk, Król, Jacyszyn, Mihułka (l) oraz Naliwajko, Białek, Stanisławajtys, Siwczyk.