Energa Omis przegrała pierwsze starcie w Kętach

Pomimo pełnej mobilizacji Energa Omis łatwo uległa KPS Kęty 1:3.
Pomimo pełnej mobilizacji Energa Omis łatwo uległa KPS Kęty 1:3. Arkadiusz Dobkowski
Siatkarze Energi Omis Ostrołęka przegrali w pierwszym starciu fazy play-out z KPS Kęty 1:3.

Podopieczni trenerów Andrzeja Dudźca i Arkadiusza Piasty w pierwszym secie przegrali do 20. W kolejnej odsłonie meczu po zaciętej walce wygrali 28:26. W trzeciej i czwartej partii popełnili zbyt dużo błędów, aby myśleć o odniesieniu zwycięstwa. W obu setach przegrali do 14 i w całym spotkaniu 1:3.

Kolejne niedzielne starcie zostanie rozegrane o godz. 11.00. Trzeci mecz został zaplanowany w sobotę, 23 kwietnia w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

KPS Kęty - Energa Omis Ostrołęka 3:1 (25:20, 26:28, 25:14, 25:14)