MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Doktorzy od siedmiu boleści

anek
Telewizja TVN znowu zawitała do Wyszkowa. Podczas emisji środowego, 4 sierpnia, programu interwencyjnego "Uwaga", autorzy łączyli się z Wyszkowem, gdzie gościła ekipa telewizji, by na żywo relacjonować to, co na temat fałszywych zaświadczeń lekarskich wystawianych gangsterom mówili Anna Dzięgielewska i Wojciech Chodkowski.

Ekipa telewizyjna, która rozlokowała się na skwerku przy ulicy Daszyńskiego, wzbudziła zainteresowanie wyszkowian. Czyżby znowu "Pod napięciem" kręcili z Wyszkowa? - szeptano w tłumie gapiów, dobrze pamiętając słynny już program sprzed trzech lat, w którym miejscowi przedsiębiorcy odważyli się głośno powiedzieć o swoich kłopotach z gangsterami i widząc głównych bohaterów tamtego programu - Wojciecha Chodkowskiego i Annę Dzięgielewską - przygotowanych do nagrania.

Tym razem także chodziło o gangsterów, ale nie tylko tych wyszkowskich - o tych, którzy unikają sprawiedliwości korzystając z fałszywych zaświadczeń lekarskich. Z tym problemem zetknęła się m.in. Anna Dzięgielewska, której oprawcy przez dziesięć lat unikali sprawiedliwości, bo legitymowali się fałszywymi zaświadczeniami lekarskimi - o tym mówiła Dzięgielewska widzom TVN.
- Lekarze wystawiający fałszywe zaświadczenia przestępcom sami są przestępcami - mówił Wojciech Chodkowski - i muszą sobie zdawać sprawę z tego, ile zła wyrządzają swoim postępowaniem.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki