Dobre wyniki OKLA w II mityngu halowym w Warszawie

Radosław Mateusiak wygrał sprint na 60 metrów.
Radosław Mateusiak wygrał sprint na 60 metrów. Fot. B. Witkowski
Za nami drugi start zawodników OKLA Ostrołęka w halowym mityngu w Warszawie. Ponownie bardzo dobrze wypadli nasi sprinterzy.

W gronie młodzików Klaudia Borkowska wygrała bieg na 300 m z czasem 44,17 s, ustanawiając nowy rekord życiowy. Radosław Mateusiak wygrał bieg na 60 m z czasem 7,73 s, w eliminacjach ustanowił rekord życiowy z czasem 7,51 s. Magdalena Olszewska uzyskała w biegu na 300 m 49,34 s.

W kategorii juniora młodszego: Magdalena Żebrowska wygrała bieg na 60 m z czasem 8,05 s - rekord życiowy oraz skok w dal z bardzo dobrym wynikiem 5,52 m.

Wioleta Głażewska wygrała bieg na 2000 m z nowym rekordem życiowym 7;03,19. Aleksandra Dzwigała wywalczyła trzecie miejsce w skoku w dal - 4,81 m oraz przebiegła 60 m w czasie 8,58 s. Bartosz Kurzych Bartosz zajął trzecie miejsce w pchnięciu kulą 5kg z nowym rekordem życiowym - 14,81m. Ustanowił też nowy rekord życiowy w kuli 6 kg posyłając ja na odległość 13,21 m.

Bardzo dobrze zaprezentowała się Natalia Nowak ustanawiając rekord życiowy w biegu na 600 m z czasem 1;49,59. Anna Grala przebiegła 300 m w czasie 47,77 s, Tobiasz Załęski uzyskał w biegu na 300 m rezultat 40,15 s, wygrywając swój przedbieg.

Miłosz Zabielski w biegu na 600 m uzyskał 1;37,80, Dawid Zabielski w przedbiegu 600 m ukończył w czasie 1;44,42

W kategorii juniora Igor Bastek w pchnięciu kulą 6 kg zajął piąte miejsce z nowym rekordem życiowym, uzyskując 15,21 m. To zarazem halowy rekord klubu.