Deblowe zmagania tenistów (zdjęcia, wideo)

Tym razem prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Jędrzej Nowak w parze z Markiem Góralskim zajęli drugie miejsce. Fot. A. Dobkowski
Para Stefan Bieniecki/Wiesław Wyszkowski okazała się najlepsza w deblowym turnieju tenisa ziemnego rozegranym w sobotę na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w finale pokonując Jędrzeja Nowaka/Marka Góralskiego 5:7, 6:3, 10:8.

Deblowy Turniej Tenisa

Trzecie miejsce w rywalizacji przypadło parze deblowej Tomasz Bednarski/Dariusz Terlikowski, która pokonała parę Krystian Dymek/Mariusz Piątek 7:5, 6:1. W meczu o piąte miejsce z kolei debel Cezary Brzuzy/Hubert Gołębiewski uległ parze Kacper Kamiński/Krzysztof Szkopek 2:9.

Do rywalizacji z powodów zdrowotnych lub też wyjazdów na inne turnieje nie przystąpili zawodnicy z czołówki ostrołęckiego rankingu open. Kolejną imprezą na kortach ziemnych dla seniorów, tym razem już indywidualną będzie drugie zawody zaliczane do turnieju Czterech Miast rozegrany w przyszły weekend.

Z kolei pary deblowe będą miały kolejną możliwość rywalizacji w Ostrołęce dopiero we wrześniowym mistrzostwach. Wcześniej z kolei w ostatnią sobotę czerwca zawody deblowe rozegrane zostaną w Ostrowi Mazowieckiej. Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć i obejrzenia materiału filmowego z sobotniej imprezy.