Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Zacznijmy odspotkania, które należałoby policzyć jako... pół...

Cztery gole strzelone Realowi Madryt to nie wszystko. TOP 10 meczów Roberta Lewandowskiego, gdy wchodził na szczyt

„Lewy” vs Wolfsburg

Zacznijmy odspotkania, które należałoby policzyć jako... pół meczu. Lewandowski pierwszą połowę starcia z VfL Wolfsburg we wrześniu 2015 r. oglądał jako rezerwowy. Był już gotowy do gry po drobnym urazie kostki, ale ówczesny trener Bawarczyków Josep Guardiola chciał wygrać najmniejszym nakładem sił. Tyle że Bayern przegrywał 0:1, więc plany trzeba było zmienić. A nowy sprawdził się na... piątkę. Tyle goli strzelił „Lewy” i to w dziewięć minut. Ustanowił rekord wszech czasów i trafił do Księgi rekordów Guinnessa.

Polecamy

Gwiazdorowi z USA zwycięstwo zostanie odebrane za doping

Zacięty mecz Zielińskiego i Nysa w Madrycie! Zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki