Czapski na kolanach, znalazł swojego pogromcę!

Waldemar Rępa nieoczekiwanie pokonał najlepszego tenisistę w regionie, Jordana Czapskiego. Fot. A. Dobkowski
Jordan Czapski wygrywał w tym sezonie wszystkie turnieje tenisowe w których brał udział. W drugi weekend maja w zawodach na kortach przy ulicy Hallera pokonał na otwarcie sezonu letniego Jakuba Noska.

Trzecie miejsce w rywalizacji padło wówczas łupem prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Jędrzeja Nowaka, który pokonał Marka Dawidczyka 9:1. Lider ostrołęckiego rankingu open tydzień później wybrał się na zawody do Ostrowi Mazowieckiej i nieoczekiwanie doznał porażki. W finale musiał uznać wyższość najlepszego zawodnika gospodarzy, a jednocześnie organizatora imprezy Waldemara Rępy, ulegając w dwóch setach 5:7, 5:7. Trzecie miejsce w turnieju zajął Zbigniew Kosik z Kosowa Lackiego, który okazał się lepszy również w dwóch setach od Dariusza Galarskiego z Ostrowi Mazowieckiej 6:2, 7:5.

Okazja do rewanżu będzie miała miejsce już w najbliższy weekend, kiedy to w dniach 29-30 maja (sobota/niedziela) na kortach przy ulicy Hallera w Ostrołęce dojdzie do rywalizacji Turnieju Czterech Miast z udziałem zawodników m.in. Wyszkowa, Ostrowi Maz., Zambrowa, Ostrołęki, czy też Łomży. Zgłoszenia do turnieju w dniu rozpoczęcia zawodów do godziny 9.00.