Awans Bartnika Myszyniec, Orz Goworowo bez szans (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Bartnika Myszyniec rozegrali kolejny dobry mecz w nowym sezonie.
Piłkarze Bartnika Myszyniec rozegrali kolejny dobry mecz w nowym sezonie. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze Bartnika Myszyniec pewnie i efektownie wygrali wyjazdowe spotkanie z Orzem Goworowo 4:0 w ramach konfrontacji I rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka i mogą szykować się na starcie z kolejnym rywalem.

Orz Goworowo - Bartnik Myszyniec

Podopieczni Arkadiusza Chmielewskiego rozegrali dobre spotkanie, choć nie ustrzegli się błędów po których mogli stracić bramki. Do środowego spotkania Orz przystąpił osłabiony brakiem kilku zawodników, którzy z racji obowiązków zawodowych nie mogli przyjechać na mecz. Dobrze zmotywowani piłkarze przez trenera Arkadiusza Chmielewskiego od pierwszych minut ruszyli do ataków i już w pierwszym kwadransie meczu stworzyli kilka dogodnych okazji do strzelenia bramki. Jedną z nich w dwunastej minucie meczu wykorzystał Artur Warych.

W kolejnych minutach mecz więcej okazji strzeleckich mieli goście, ale i gospodarze dowodzeni przez trenera Waldemara Marczaka robili, co mogli aby odrobić straty. Na trzy minuty przed końcem pierwszej części meczu Bartnik przeprowadził piękną składną akcję, którą skutecznym strzałem wykończył Daniel Niksa podwyższając wynik meczu na 2:0.

Po zmianie stron gospodarze mieli trzy dobre okazje do strzelenia gola, ale nie byli wstanie uderzyć w światło bramki. Niewykorzystane sytuacje się zemściły i to goście wpisywali się na listę strzelców za sprawą Rafała Lemańskiego i Mateusza Warycha. Ostatecznie Bartnik wygrał 4:0 i czeka na losowanie II rundy z udziałem zespołów z ligi okręgowej.

Orz Goworowo - Bartnik Myszyniec 0:4 (0:2)
Bramki: Artur Warych 12. Daniel Niksa 42. Rafał Lemański 58. Mateusz Warych 70.