Zwycięstwo w pięknym stylu. Korona wygrywa na inaugurację wiosny [WIDEO, ZDJĘCIA]

Korona Ostrołęka znakomicie zainaugurowała piłkarską wiosnę. W debiucie trenera Tomasza Staniórskiego ostrołęczanie rozgromili trzeci zespół IV ligi Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki 4:0.

Obie drużyny nie są już jednak takie, jak jesienią. W Ożarowiance odeszło wielu czołowych graczy, przez co drużyna gra niemalże juniorami. Z kolei w Koronie zmienił się trener - Marcina Truszkowskiego zastąpił Tomasz Staniórski. Debiut może on uznać za bardzo udany.

Już w 18. minucie wynik meczu otworzył Karol Górski. Niedługo później Dominik Dzwonkowski podwyższył na 2:0. Korona dołożyła też bramki po stałych fragmentach gry - najpierw po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę do siatki wpakował Mateusz Drozdowski (to debiutant w zespole Korony), a następnie Wojciech Skorupka strzelił gola bezpośrednio z rzutu wolnego. Do przerwy było 4:0 i wynik nie uległ już zmianom. Korona zainkasowała pewne trzy punkty.

Korona zagrała w składzie: Łyziński - Kowalczyk (80. Karczewski), Górski, Drozdowski (75. Jastrzębski), Borkowski (80. Buchalski) - Muchin (60. Laska), Strzeżysz, Gąska, Skorupka - Dzwonkowski, Dzbeński (70. Macioch).