Zacięte spotkanie Trójki z wiceliderem z Łodzi. O wyniku zadecydowała postawa bramkarzy

Piotr Kozłowski tym razem zagrał nieco poniżej oczekiwań.
Piotr Kozłowski tym razem zagrał nieco poniżej oczekiwań. A. Dobkowski
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki przegrali wyjazdowe spotkanie z wiceliderem rozgrywek i jednym z faworytów do awansu do I ligi AZS UŁ PŁ ChKS Łódź 32:40.

Podopieczni trenera Waldemara Salisa rozegrali dobre spotkanie i mimo wysokiej skuteczności zeszli z boiska pokonani. Nieco poniżej oczekiwań zagrali bowiem nasi bramkarze, którzy tym razem nie pomogli w uzyskaniu dobrego wyniku.

- Nie było w tym spotkaniu widać przepaści pomiędzy wiceliderem rozgrywek, który przegrał w sezonie zaledwie dwa spotkania, a nami - tłumaczył po meczu prezes klubu Norbert Kolanowski. - Do jedenastej minuty spotkania mieliśmy remis, potem dostaliśmy karę i rywal odskoczył nam na dwie bramki, a do przerwy na pięć. W drugiej połowie dzielnie walczyliśmy i to było naprawdę dobre widowisko.

AZS UŁ PŁ ChKS Łódź - UMKS Trójka Ostrołęka 40:32 (20:15)
Trójka:
Kozłowski, Pyskło - Wiśniewski 1, Żebrowski 9, Obidziński 2, Ziemczyk 8, Kosiński 6, Kamionowski 1, Niećko 3, Serejko 0, Kolanowski 1, Zieliński 1.

Kolejne spotkanie nasi szczypiorniści rozegrają w sobotę, 21 kwietnia o godz. 17.00 w hali ZS nr 5, a ich rywalem będzie AZS UMCS Lublin.