Występy Nike w kratkę (zdjęcia, wideo)

Siatkarki Nike dobre momenty gry przeplatają bardzo słabymi.
Siatkarki Nike dobre momenty gry przeplatają bardzo słabymi. Fot. A. Dobkowski
Siatkarki ostrołęckiego Nike prowadzone przez nowego trenera Roberta Kupisza przystąpiły do pierwszego bardzo ważnego sprawdzianu przed startem nowego sezonu II ligi.

Nike Ostrołęka - Czarni Słupsk

Z pewnością jest nim turniej o puchar dyrektora MOSiR w hali im. Arkadiusza Gołasia rozgrywany z udziałem pięciu zespołów, a mianowicie: Nike Ostrołęka (gospodarz), Joker Świecie, Czarni Słupsk, Zawisza Sulechów i Orzeł Elbląg.

Już pierwszego dnia turnieju Nike nie sprostało triumfatorowi ubiegłorocznego turnieju, ulegając 0:3 w setach (23:25, 19:25, 15:25). W drugim meczu pierwszego dnia rywalizacji Czarni Słupsk pokonali z kolei Zawisza Sulechów 3:2. Pierwszy z wymienionych zespołów był rywalem naszej drużyny w kolejnym dniu siatkarskich zmagań.

Tym razem podopieczne Edwarda Kupisza i asystenta Dariusza Piersy zagrały zdecydowanie lepiej i wypracowując sobie przewagę w pierwszych fragmentach seta, pewnie wygrywały kolejne partie meczu (25:19, 25:18, 25:13). Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania oraz materiału filmowego. Szczegóły odnośnie rywalizacji w tym turnieju w niedzielę, po zakończeniu wszystkich meczów.