Wyjazdowy punkt Narwi (wideo)

Nowy trener Narwi Krzysztof Adamczyk.
Nowy trener Narwi Krzysztof Adamczyk. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z UKS SMS Łódź 1:1.

W pierwszej połowie spotkania mimo przewagi Narwi to goście strzelili bramkę za sprawą Olafa Okońskiego, który wykorzystał błąd naszej obrony i strzelił pierwszą bramkę. W drugiej odsłonie meczu Narew cały czas starała się odrobić stratę jednego gola i w 84. minucie gry sztuka ta się udała. Najpierw z rzutu wolnego uderzał Grzegorz Wędzyński, a dobitka Jana Ciosa na linii pola karnego dała bramkę ekipie dowodzonej przez trenera Krzysztofa Adamczyka. Więcej o meczu w będzie można przeczytać w papierowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego".

UKS SMS Łódź - Narew Ostrołęka 1:1 (1:0)
Bramki: Okoński 33. - Cios 84.

Narew: Janowski - Pragacz, Mohammed, Cios, Boniowski - Strzeżysz (56. Wilczewski), Wędzyński, Jakóbiak, Kaliszewski - Niedźwiecki (73. Pyskło), Kabala (74. Męczkowski)