Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nidzica

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Nidzica: 1 Maja, 3 Maja, Barke, Boczna, Brzozowa, Bystra, Długa, Dubieńska, Działdowska, Generała Bema, Grunwaldzka, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kętrzyńskiego, Kilińskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Krzywa, Leśna, Linki, Łąkowa, Mazurska, Młynarska, Murzynowskiego, Nowa, Ogrodowa, Olsztyńska, Osińskiego, Owocowa, Piaskowa, Pieniężnego, Plac Kosmonautów, Plac ks. Władysława Sudzińskiego, Plac Wojciecha z Brudzewa, Polna, Przemysłowa, Rataja, Robotnicza, Rzemieślnicza, Sportowa, Szerokopaś, Towarowa, Traugutta, Wincentego Pola

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Ewa Kalecińska
      106 (3,74%)
    2. 6 Karol Kuczyński
      24 (0,85%)
    3. 7 Izabela Rybacka
      53 (1,87%)
    4. 3 Mirosław Wojciech Romański
      45 (1,59%)
    5. 2 Mieczysław Ludwik Szpejna
      160 (5,65%)
    6. 1 Józef Kotwicki
      182 (6,43%)
    7. 5 Katarzyna Lucyna Karpińska
      34 (1,20%)
    8. 8 Dorota Ewa Kaliszewska
      25 (0,88%)
    9. 9 Jacek Walewski
      74 (2,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POPARCIA JACKA KOSMALI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Przybyłek
      394 (13,91%)
    2. 2 Tadeusz Andrzej Danielczyk
      185 (6,53%)
    3. 7 Małgorzata Beata Fydrych
      44 (1,55%)
    4. 6 Agnieszka Barbara Szarmach
      57 (2,01%)
    5. 9 Ewa Agnieszka Sarbiewska
      87 (3,07%)
    6. 3 Monika Ewa Bielasta
      104 (3,67%)
    7. 5 Waldemar Jan Słupski
      147 (5,19%)
    8. 4 Piotr Paweł Ruciński
      55 (1,94%)
    9. 8 Andrzej Arcyz
      204 (7,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Magdalena Olimpia Szypulska
      26 (0,92%)
    2. 4 Artur Adam Pięta
      110 (3,88%)
    3. 5 Małgorzata Zwierzchowska
      33 (1,17%)
    4. 7 Jolanta Anna Szczepkowska
      22 (0,78%)
    5. 1 Waldemar Pyracki
      305 (10,77%)
    6. 9 Leszek Adam Śpiewak
      156 (5,51%)
    7. 6 Tadeusz Galas
      38 (1,34%)
    8. 2 Marek Kierzkowski
      127 (4,48%)
    9. 8 Anna Wińska
      35 (1,24%)

    Okręg 2

    Nidzica: 11 Listopada, Aleja Sprzymierzonych, Aleja Wojska Polskiego, Bałtycka, Bukowa, Bursztynowa, Cegielniana, Cicha, Dębowa, Dobra, Dolna, Górna, Ignacego Krasickiego, Jasna, Jesionowa, Kajki, Klonowa, Kochanowskiego, Kościelna, Krótka, Krucza, Krzemowa, Kwiatowa, Leona Marchlewskiego, Letnia, Limanowskiego, Mickiewicza, Miła, Miodowa, Mokra, Moniuszki, Morelowa, Murarska, Narutowicza, Nowomiejska, Pawia, Piękna, Plac Lotników, Plac Pokoju, Plac Róż, Plac Wolności, Platynowa, Pocztowa, Pogodna, Porzeczkowa, Prusa, Przechodnia, Radosna, Ratuszowa, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Steffena, Śliwkowa, Świerkowa, Tatarska, Warmińska, Warszawska, Wesoła, Wilcza, Wiosenna, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Wspólna, Wyborska, Wyspiańskiego, Zamkowa, Zielona, Złota, Żeromskiego, Żurawia, Żwirowa, Żywiczna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marzena Świderska
      67 (2,31%)
    2. 2 Daniel Krysiak
      42 (1,45%)
    3. 8 Maria Szyszkowska
      24 (0,83%)
    4. 1 Włodzimierz Kawecki
      179 (6,18%)
    5. 7 Małgorzata Gorczyca
      26 (0,90%)
    6. 5 Dariusz Iwanicki
      37 (1,28%)
    7. 4 Andrzej Michał Ruś
      284 (9,81%)
    8. 6 Jerzy Wyrębek
      69 (2,38%)
    9. 9 Bogumiła Rutkowska
      71 (2,45%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POPARCIA JACKA KOSMALI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Magdalena Łączkowska
      267 (9,22%)
    2. 3 Krzysztof Żukowski
      197 (6,80%)
    3. 8 Anna Katarzyna Kobus
      50 (1,73%)
    4. 7 Justyna Lidia Lewandowska
      36 (1,24%)
    5. 2 Andrzej Marcjanik
      291 (10,05%)
    6. 6 Robert Stanisław Wojciechowski
      96 (3,32%)
    7. 9 Rafał Siekierski
      78 (2,69%)
    8. 5 Piotr Kazimierz Czapiewski
      65 (2,25%)
    9. 4 Irena Halicka
      151 (5,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Robert Piotr Stasiukiewicz
      215 (7,43%)
    2. 7 Dominika Wiśniewska
      23 (0,79%)
    3. 2 Agnieszka Tańska
      108 (3,73%)
    4. 4 Dorota Burska
      78 (2,69%)
    5. 5 Konrad Jan Księżniak
      116 (4,01%)
    6. 8 Wioletta Łubińska
      15 (0,52%)
    7. 6 Marcin Adam Skibniewski
      29 (1,00%)
    8. 3 Marek Kopka
      110 (3,80%)
    9. 9 Jacek Zieliński
      171 (5,91%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Bartoszki, Bolejny, Dobrzyń, Frąknowo, Grzegórzki, Jabłonka, Kamionka, Kanigowo, Likusy, Litwinki, Łyna, Łysakowo, Magdaleniec, Módłki, Napiwoda, Nibork Drugi, Olszewo, Orłowo, Piątki, Piotrowice, Radomin, Rączki, Rozdroże, Szerokopaś, Tatary, Wały, Waszulki, Wietrzychowo, Wikno, Wólka Orłowska, Zagrzewo, Załuski, Zimna Woda, Żelazno

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Waldemar Pszczółkowski
      85 (3,35%)
    2. 1 Marcin Paliński
      254 (10,01%)
    3. 7 Bogumiła Joanna Adamska
      15 (0,59%)
    4. 9 Karolina Kurlandzka
      18 (0,71%)
    5. 8 Sylwia Tkaczyk
      19 (0,75%)
    6. 4 Krzysztof Korzeniewski
      77 (3,04%)
    7. 3 Leszek Dariusz Pepłowski
      162 (6,39%)
    8. 6 Mirosław Sobka
      36 (1,42%)
    9. 5 Anita Klimczak
      72 (2,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POPARCIA JACKA KOSMALI

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Iwona Zwierzchowska
      69 (2,72%)
    2. 3 Władysław Szczepan Kowalczyk
      98 (3,86%)
    3. 5 Alicja Olszowa
      81 (3,19%)
    4. 1 Jacek Kosmala
      611 (24,08%)
    5. 2 Adam Grudkowski
      116 (4,57%)
    6. 4 Bożena Anna Karwowska
      83 (3,27%)
    7. 9 Jarosław Mergalski
      96 (3,78%)
    8. 7 Jarosław Mariusz Juchniewicz
      40 (1,58%)
    9. 8 Weronika Wilim
      74 (2,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jan Jakubowski
      36 (1,42%)
    2. 6 Rafał Kawiecki
      83 (3,27%)
    3. 9 Edyta Głażewska
      36 (1,42%)
    4. 5 Monika Anna Jędrzejek
      8 (0,32%)
    5. 8 Dariusz Gólnik
      125 (4,93%)
    6. 1 Małgorzata Rzeźnik
      83 (3,27%)
    7. 7 Małgorzata Pusz
      12 (0,47%)
    8. 2 Wiesław Halicki
      102 (4,02%)
    9. 3 Urszula Wójcik
      46 (1,81%)