Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rogowo

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo ROJEWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Przybysz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGOWO-NASZA GMINA

    43 (33,86%)

    Stanisława Drozdowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    61 (48,03%)

    Sebastian Zieliński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    23 (18,11%)

    Okręg 2

    Sołectwa : BRZESZCZKI DUŻE, BRZESZCZKI MAŁE, WIERZCHOWISKA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Błażejewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGOWO-NASZA GMINA

    42 (24,71%)

    Roman Nowosad

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    77 (45,29%)

    Daniel Cackowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (30,00%)

    Okręg 3

    Sołectwa : HUTA, ŚWIEŻAWY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Trymers

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGOWO-NASZA GMINA

    72 (40,45%)

    Emila Kopycińska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    106 (59,55%)

    Okręg 4

    Sołectwa : ROGOWO od nr 1 do nr 34 oraz od nr 69 do nr 86, ROGÓWKO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Skrobisz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGOWO-NASZA GMINA

    60 (32,26%)

    Urszula Elżbieta Czerska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    77 (41,40%)

    Przemysław Kłosowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (26,34%)

    Okręg 5

    Sołectwo ROGOWO od nr 35 do nr 68 oraz od nr 87 do nr 119

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adela Gębicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGOWO-NASZA GMINA

    86 (41,95%)

    Józef Stanisław Trymers

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    61 (29,76%)

    Anita Joanna Nowińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    58 (28,29%)

    Okręg 6

    Sołectwo KOBRZYNIEC

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Jan Lewandowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    54 (35,29%)

    Katarzyna Wilczyńska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    99 (64,71%)

    Okręg 7

    Sołectwa : CHARSZEWO, HUTA – CHOJNO, PININO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Rucińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGOWO-NASZA GMINA

    35 (23,33%)

    Dorota Foss

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    20 (13,33%)

    Krzysztof Piotrowski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    55 (36,67%)

    Jarosław Żelaskowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (26,67%)

    Okręg 8

    Sołectwo PRĘCZKI

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Gutkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGOWO-NASZA GMINA

    82 (59,42%)

    Jan Betlejewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    34 (24,64%)

    Paulina Kełpińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (15,94%)

    Okręg 9

    Sołectwo LASOTY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusław Józef Kaślewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    23 (23,71%)

    Tomasz Kos

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (76,29%)

    Okręg 10

    Sołectwo CZUMSK DUŻY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Sławomir Smulski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGOWO-NASZA GMINA

    42 (35,90%)

    Anna Jancewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    44 (37,61%)

    Marzena Dębska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    31 (26,50%)

    Okręg 11

    Sołectwa : KOSIORY, NARTY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Trojanowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGOWO-NASZA GMINA

    25 (19,08%)

    Marek Długokęcki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    55 (41,98%)

    Paweł Dziórlikowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (38,93%)

    Okręg 12

    Sołectwa : BOROWO, CZUMSK MAŁY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Nowatkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGOWO-NASZA GMINA

    64 (48,48%)

    Lech Skibicki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    39 (29,55%)

    Maria Ewelina Smulska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    29 (21,97%)

    Okręg 13

    Sołectwo SOSNOWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Grzegorz Wiśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGOWO-NASZA GMINA

    71 (59,17%)

    Bogumił Daszkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    31 (25,83%)

    Bartłomiej Nowiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    18 (15,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo NADRÓŻ od nr 1 do nr 13 oraz od nr 73 do nr 89

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lech Jerzy Hejza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGOWO-NASZA GMINA

    48 (38,71%)

    Agnieszka Łukowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    43 (34,68%)

    Dariusz Słomiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    33 (26,61%)

    Okręg 15

    Sołectwo RUDA i część sołectwa NADRÓŻ od nr 14 do nr 72 oraz od nr 90 do nr 103

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Sińczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGOWO-NASZA GMINA

    43 (28,29%)

    Dorota Gzubicka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    44 (28,95%)

    Piotr Paweł Kełpiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    65 (42,76%)