Ważne zwycięstwo koszykarzy Sokoła nad Turem

Koszykarze Sokoła odnieśli ważne zwycięstwo
Koszykarze Sokoła odnieśli ważne zwycięstwo Renata Barszcz
Koszykarze ostrowskiego Sokoła odnieśli ważne zwycięstwo w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela tym razem w hali przy ulicy Trębickiego pokonali KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 64:57.

Spotkanie było bardzo ciekawym i emocjonującym pojedynkiem, a gospodarze świetnie weszli w mecz. W pierwszej minutach meczu Sokół objął prowadzenie 9:0, a ostatecznie zakończył kwartę wynikiem 20:12. W kolejnej odsłonie meczu gospodarze ulegli 9:14. Po zmianie stron Sokół ponownie doszedł do głosu i wygrał 19:14. Ciężary gry na swoje barki wziął kapitan zespołu Michał Wojtyński i zdobył niezwykle ważne punkty. W sumie w całym spotkaniu zgromadził ich aż 31, przy 64 całego zespołu. W ostatniej kwarcie Sokół przegrał 16:17, ale w całym spotkaniu cieszył się ze zwycięstwa różnicą siedmiu oczek.

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela rozegrają w sobotę, 6 lutego. W wyjazdowym meczu zmierzą się z AZS UMCS Lublin.

Sokół Ostrów Mazowiecka - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 64:57 (20:12, 9:14, 19:14, 16:17)