Walka o mistrzostwo w lidze trampkarzy starszych trwa

Dwie bramki Daniela Lipskiego (na zdjęciu) dały w Czerwinie remis Ostrovi.
Dwie bramki Daniela Lipskiego (na zdjęciu) dały w Czerwinie remis Ostrovi. P. Nowak
Tylko remisem zakończyli bardzo ważne spotkanie ligi okręgowej trampkarze starsi Klubu Sportowego Ostrovia. 4 maja w Czerwinie podzielili się punktami z miejscowym Gryfem.

Obydwie drużyny liczą się w walce o mistrzostwo, a przy małych różnicach punktowych na górze tabeli rezultat tego spotkania może być bardzo istotny.
Po wyrównanym początku meczu z każdą minutą pierwszej połowy przewagę uzyskiwali goście. W efekcie dwukrotnie do bramki trafiał Daniel Lipski i do przerwy podopieczni trenera Bernarda Pietkiewicza prowadzili 2:0. Gorzej wyglądała sytuacja po zmianie stron. W drugiej części gry to gospodarze zaczęli dochodzić do głosu i po błędach bramkarzy Ostrovi doprowadzili do wyrównania. Obydwie drużyny mogły jeszcze strzelić gola, który przesądził by o zwycięstwie, jednak zabrakło skuteczności.

"Kaesiacy" liczyli na zwycięstwo, które praktycznie przesądziło by sprawę mistrzostwa. Remis ten w uprzywilejowanej sytuacji stawia mimo wszystko piłkarzy z Ostrowi, którzy nadal rozdają karty. Czeka ich jednak już w sobotę, 7 maja, trudny wyjazd do Ostrołęki na mecz z Koroną. Chcąc myśleć o korzystnym finiszu rozgrywek nie mogą sobie pozwolić na porażkę, która mogła by skomplikować ich sytuację.

UKS Gryf Czerwin - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:2 (0:2)