Walczyli o puchar prezesa KSS Obrońca [ZDJĘCIA, WIDEO]

Prezes Eugeniusz Gorczyca również uczestniczył w zawodach
Prezes Eugeniusz Gorczyca również uczestniczył w zawodach Arkadiusz Dobkowski
Tradycyjnie zawody o puchar prezesa Klubu Strzelectwa Sportowego Obrońca w Troszynie zakończyły sezon 2016. Do rywalizacji w ostatnich zawodach mogli przystąpić najlepsi zawodnicy, którzy zbierali punkty do łącznej klasyfikacji.

- Organizowaliśmy już wcześniej Turniej Kurpiowski i Turniej Niepodległości, w którym rywalizowała duża liczba zawodników - mówi prezes KSS Obrońca Eugeniusz Gorczyca. - Teraz przyszedł czas na wielki finał, w którym punkty z trzech imprez będą liczyły się do ostatecznej klasyfikacji. Puchary dla najlepszych zawodników wręczymy pod koniec grudnia na uroczystym podsumowaniu sezonu.

Zawody zostały przeprowadzone w pięciu konkurencjach. Ze strzelby gładkolufowej SP5 najlepszy wynik uzyskał Zbigniew Żebrowski, który zwyciężył z dorobkiem 136 punktów. W konkurencji karabinu sportowego Ksp-10 najlepszy okazał się Przemysław Ziarno, który w trzech imprezach zdobył 232 punkty. W konkurencji pistoletu sportowego Psp-10 najlepszy okazał się Przemysław Saracen z wynikiem 256 punktów. W konkurencji pistoletu centralnego zapłonu Pcz-10 również zwyciężył Przemysław Saracen z wynikiem 242 punktów. W konkurencji karabinu centralnego zapłonu Kcz10 zwyciężył Hubert Zaorski z dorobkiem 260 punktów.