Wakacje na sportowo z małkińskim GOKiS

Archiwum organizatora
Najlepsi uczestnicy zawodów wędkarskich o Puchar Mundzia.
Najlepsi uczestnicy zawodów wędkarskich o Puchar Mundzia. Archiwum organizatora
Koło Wędkarskie nr 65 w Małkini Górnej oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zorganizowały w sobotę 6 sierpnia zawody wędkarskie o "Puchar Mundzia".

Nad Bużyskiem w Małkini łowić mogły dzieci i młodzież do lat 16, bowiem dla nich właśnie przygotowane zostały zawody. Najlepszy okazał się w nich Cezary Żurawski, drugie miejsce zajął Damian Suszczyński, natomiast na trzeciej pozycji uplasowała się Dominika Wujek. Najlepsi uczestnicy dostali w puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów.

Zawody wędkarskie to nie jedyna sportowa propozycja na wakacje, jaką przygotował dla dzieci i młodzieży małkiński GOKiS. 17 sierpnia o godz. 11:00 na stadionie piłkarskim Małkińskiego Klubu Sportowego odbędzie się Turniej dzikich drużyn. Wziąć w nim udział mogą drużyny 6-osobowe złożone z zawodników do lat 15. Z kolei dla tych najmłodszych od 16 do 19 sierpnia w godz. 10 - 15 w sali GOKiS zorganizowane zostanie Wakacyjne przedszkole. W jego ramach odbywać się będzie szereg gier, konkursów i zabaw. Miłośników dwóch kółek z pewnością zainteresuje wycieczka rowerowa do Muzeum Walki i Męczeństwa w Treblince. Odbędzie się 25 sierpnia, jednak chętni muszą zapiać się w GOKiS najpóźniej 23 sierpnia.