MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tylko remis z Mazowszem, fatalny błąd Janowskiego

Strzelec bramki dla Narwi Paweł Jakóbiak.
Strzelec bramki dla Narwi Paweł Jakóbiak. Fot. A. Dobkowski
W meczu z Mazowszem Grójec niebiesko-czerwoni nie mogli pozwolić sobie na stratę punktów, ale niestety stać było ich jedynie na remis.

Po pierwszej połowie prowadzili co prawda 1:0 po bramce strzelonej w ostatniej minucie gry przez Pawła Jakóbiaka i byli stroną przeważającą. Niestety w drugiej połowie meczu obraz gry wyraźnie się zmienił. Gospodarze grali bardzo ostro czego efektem była duża ilość żółtych kartek i w konsekwencji dwie czerwone. Mimo to Mazowsze atakowało do końca i na trzy minuty przed końcem spotkania strzeliło gola. Marcin Jakóbiak, brat grającego w Narwi Pawła uderzył na bramkę niebiesko-czerwonych, a nasz golkiper Sylwester Janowski popełnił fatalny błąd wypuszczając piłkę z rąk wprost do bramki. W efekcie Narew do Ostrołęki powróciła z zaledwie jednym punktem.

Mazowsze Grójec - Narew Ostrołęka 1:1 (0:1)
Bramki: M. Jakóbiak 87. - P. Jakóbiak 45.

Narew: Janowski - Boniowski, Mohammed, Cios, Pragacz - Wilczewski, Wędzyński, Jakóbiak, Strzeżysz (55. Kaliszewski) - Falęta, Kabala (70. Niedźwiecki)