Trzy turnieje i trzy zwycięstwa Jordana Czapskiego

Jordan Czapski zbiera kolejne złote medale
Jordan Czapski zbiera kolejne złote medale A. Dobkowski
Jordan Czapski w obecnym sezonie nie ma sobie równych. Najlepszy zawodnik Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego wygrał wszystkie trzy turnieje zaliczone do rankingu open.

W ostatnich zawodach rozegranych w sali gimnastycznej SP nr 10 okazał się bezapelacyjnie najlepszy. W ćwierćfinałowym spotkaniu pokonał Jakuba Noska 6:2, w półfinale okazał się lepszy od swojego brata - Konrada 6:1. W finale lider ostrołęckiego rankingu open wygrał z Piotrem Mrozkiem 6:2. W zawodach wzięło udział tym razem 21 zawodników.

Przed ostrołęckimi tenisistami jeszcze jedna i to najważniejsza impreza, a mianowicie Halowe Mistrzostwa Ostrołęki. Zawody mają się odbyć jeszcze w marcu w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

- Zainteresowanie turniejami organizowanymi przez nasze stowarzyszenie jest w tym sezonie bardzo duże - podkreśla prezes OST Jędrzej Nowak. - Z pewnością podobna sytuacja będzie miała miejsce również w przypadku mistrzostw miasta. Mamy nadzieję, że uda nam się skorzystać już z remontowanej hali w Wojciechowicach i turniej zaplanować na dwa dni.