Trzy medale dla UKS CLAN Ostrołęka na Mistrzostwach Mazowsza w Teresinie

red
Trzy srebrne medale zdobyli najmłodsi zawodnicy UKS CLAN w Mistrzostwach Mazowsza w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w sobotę 9 czerwca 2018 roku w Teresinie koło Sochaczewa

Medale zdobyli: Weronika Różycka ze Szkoły Podstawowej nr 6 w biegu na 80 m przez płotki (16.42), Zuzanna Korsak ze Szkoły Podstawowej nr 2 w biegu na 600m (2:17, 86) i Jakub Olbryś ze Szkoły Podstawowej nr 5 w rzucie piłeczką palantową (32,5m). Uzyskane wyniki są jednocześnie nowymi rekordami klubu w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Klub UKS CLAN reprezentowało ośmioro zawodników. Poza zwycięskimi wynikami na 5. miejscu w skoku wzwyż uplasowała się Alicja Bożomańska, która pokonała poprzeczkę na wysokości 110 cm oraz na 9. miejscu w skoku w dal (3,18).Julia Olbryś rzuciła piłeczka palantową na odległość 31m i zajęła 6. miejsce oraz w biegu na 60m (9,21) zajęła 2. miejsce w swojej serii. Martyna Oleksiak uplasowała się na 9. pozycji w skoku w dal wynikiem 3,71 oraz w biegu na 60m (9,41) w swojej serii zajęła 2. miejsce. Łucja Dasiak rzuciła piłeczką palantową 27,5m i uplasowała się na 9. pozycji. Michał Korsak dystans 1000m pobiegł w czasie 3:43,79 i zajął 13. miejsce.

Większość z nich ustanowiła nowe rekordy życiowe.