Trzech plus jedna i Meb-Pol najlepsi na plaży (zdjęcia, video)

Drużyna Trzech plus jedna wystąpiła w składzie: Wiesław Idzikowski, Sylwia Gałka, Jarosław Niedźwiecki, Daniel Mierzejewski. Fot. A. Dobkowski
W sobotę na plaży przy moście im. Antoniego Madalińskiego został rozegrany turniej siatkówki po puchar dyrektora MOSiR.

Turniej plażówki MOSiR

W zawodach wzięło udział dwanaście drużyn w dwóch kategoriach wiekowych, do lat 18 i powyżej lat 18. Drużyny były mieszane, co oznaczało, że w każdym zespole musi wystąpić jedna osoba płci przeciwnej. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem, a spotkania decydujące o miejscach na podium rywalizacji były bardzo emocjonujące.

Wyniki turnieju w kategorii powyżej lat 18: 1. Trzech plus jedna, 2. Grają, ale słabo, 3. Grab DZ Team, 4. Krótka piłka, 5. Hity, 6. Arrachion, 7. Amatorzy, 8. KK Czubry.

Najlepszą zawodniczą została Sylwia Gałka, a najlepszym zawodnikiem w tej kategorii Marek Będźkowski.

Wyniki turnieju w kategorii do lat 18: 1. Meb-Pol, 2. Fistaszki, 3. Jump, 4. Trzy M.

Najlepszą zawodniczą w tej kategorii została Joanna Nasiadka, a najlepszym zawodnikiem Wiktor Michałowski.