Troszyn uległ Łysym w derbach. Zobacz zdjęcia i wideo

Lider rozgrywek z Troszyna nie dał rady drużynie z Łysych.
Lider rozgrywek z Troszyna nie dał rady drużynie z Łysych. A. Dobkowski
W hitowym starciu 20. kolejki ligi okręgowej lider rozgrywek KS CK Troszyn uległ Tęczy JBB Łyse 0:3.

KS CK Troszyn - Tęcza JBB Łyse

Podopieczni trenera Kazimierza Puławskiego w rundzie jesiennej na stadionie przy ulicy Topolowej w Łysych odnieśli zwycięstwo 1:0. Tym razem to jednak drużyna prowadzona przez trenera Łukasza Bałazego była faworytem konfrontacji.

Od początku spotkania z dużym animuszem do ataku ruszyli goście. W 20. minucie meczu po pięknej akcji Marka Kaliszewskiego - powracający do wysokiej dyspozycji Marek Cichy otworzył wynik meczu. Po dwóch kwadransach gra było już 2:0, a tym razem Marek Cichy po indywidualnej akcji podwyższył prowadzenie Tęczy.

Trzecie trafienie w sobotnim starciu było dziełem Marka Kaliszewskiego, który pewnie egzekwował rzut karny. Mimo porażki piłkarze z Troszyna utrzymali prowadzenie w ligowej tabeli. Piłkarze z Łysych awansowali na szóstą pozycję, a ich strata do lidera wynosi obecnie siedem punktów.

KS CK Troszyn - Tęcza JBB Łyse 0:3 (0:2)
Bramki: Cichy 20. 30. Kaliszewski 48.(k)

Troszyn: Florczykowski - Tokarzewski, Grochocki, Długokęcki, Bednarczyk - Rudziński (75. Sejda), Gutowski (85. K. Dzwonkowski), Bałas, Zalewski - Bałazy (70. Kuliś), Dąbrowski (87. Piekarski)

Łyse:
Filipkowski - Milewski (33. Zalewski), Cekała, Tercjak, Golan - Kania, Bednarczyk, Bałdyga, Śnietka, Cichy, Kaliszewski