Troszyn i Korona z kompletem punktów. Zobacz zdjęcia i wideo

Kamil Bednarczyk był pewnym punktem KS CK Troszyn
Kamil Bednarczyk był pewnym punktem KS CK Troszyn A. Dobkowski
Dobre spotkania w sobotnie popołudnie rozegrali piłkarze KS CK Troszyn i pokonali Wkrę Sochocin 1:0. Jedyną bramkę dla podopiecznych trenera Łukasza Bałazego strzelił Kamil Bednarczyk w 68. minucie spotkania.

Mimo kontuzji i problemów kadrowych piłkarze z Troszyna wciąż są jedynym niepokonanym zespołem w rozgrywkach ligi okręgowej. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego, dzięki odniesionej wygranej nadal plasują się na pozycji wicelidera.

KS CK Troszyn - Wkra Sochocin 1:0 (0:0)
Bramki: Bednarczyk 68.
Troszyn: Florczykowski - Grabowski, Bednarczyk, Sakowski, Dzwonkowski - Rudziński (86. Cesarski), Bałas, Gutowski, Cylwik (60. Piekarski), Kurpiewski (55. Abramczyk) - Bałazy (89. Witkowski)

Ważny komplet punktów wywalczyli również zawodnicy ostrołęckiej Korony, którzy tym razem na wyjeździe pokonali Tęczę Ojrzeń 3:1. W pierwszej połowie meczu bramkę zdobył Kamil Rupacz, a po zmianie stron do siatki rywali trafili Krzysztof Szymański i Tomasz Jóźwiak.

Tęcza Ojrzeń - Korona Ostrołęka 1:3 (0:1)

Bramki: 74. - Rupacz 42., Szymański 84., Jóźwiak 87.
Korona: Szczechowiak - Dąbrowski, Pełtak, Jastrzębski, Rupacz - Szymański (88. Pi. Wysocki), Karczewski, Górski (75. Jóźwiak), Nosek, Dzbeński - Zyśk