Trójka rozbiła odwiecznego rywala w walce o ligowe punkty (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści Trójki skutecznie powstrzymywali rywali.
Szczypiorniści Trójki skutecznie powstrzymywali rywali. A. Dobkowski
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki wreszcie zagrali na miarę oczekiwań kibiców i rozgromili przed własną publicznością Włókniarza Konstantynów Łódzki 34:18.

Trójka Ostrołęka - Włókniarz Konst. Łódzki

Podopieczni trenera Waldemara Salisa od pierwszych minut niedzielnego meczu prezentowali się na boisku bardzo dobrze. Szczególnie na pochwałę zasługują bramkarze gospodarzy - Piotr Kozłowski, Marcin Pyskło i Adrian Marczuk, którzy zaliczyli po kilka świetnych interwencji.

Bardzo dobra skuteczność kolegów z drużyny pozwoliła już do przerwy osiągnąć niezwykle pewne prowadzenie, które w drugiej połowie udało się jeszcze podwyższyć. Najwięcej bramek dla naszego zespołu w starciu z trzecim zespołem ligowej tabeli zdobył Patryk Obidziński - osiem.

- Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, byliśmy konsekwentni i nie daliśmy rywalom rozwinąć skrzydeł - mówił po meczu czołowy zawodnik Trójki Radosława Żebrowski. - Odegraliśmy się rywalom za te wszystkie spotkania w którym brakowało tak niewiele, aby odnieść zwycięstwo - dodał Rafał Kamionowski, który rozegrał najlepszy mecz w sezonie.

Trójka Ostrołęka - Włókniarz Konstantynów Łódzki 34:18 (17:8)