Trójka podziękowała zwycięstwem trenerowi. Zobacz zdjęcia i wideo

Władze klubu podziękowały za pracę w klubie trenerowi Waldemarowi Salisowi
Władze klubu podziękowały za pracę w klubie trenerowi Waldemarowi Salisowi A. Dobkowski
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki pokonali ChKS Łódź w ostatnim spotkaniu rozgrywek II ligi 39:32. Mecz w hali ZS nr 5 przy ulicy Berlinga był pożegnalnym w roli szkoleniowca Waldemara Salisa.

UMKS Trójka Ostrołęka - ChKS Łódź

Przed spotkaniem doszło do małej uroczystości, podczas której władze klubu - prezes Norbert Kolanowski i członek zarządu Rafał Kamionowski podziękowali trenerowi Waldemarowi Salisowi za ciężką pracę w klubie w ostatnich latach.

W środowym spotkaniu gospodarze zagrali z dużą determinacją, byli skuteczni i pokazali, że stać ich na rozgrywanie meczów na wysokim poziomie. Trójka od początku meczu przejęła inicjatywę i prowadziła różnicą kilku bramek, a do przerwy przewaga wynosiła osiem bramek.

Po zmianie stron gra się zaostrzyła, a efektem tego była czerwona kartka dla obrotowego Krzysztofa Zielińskiego w 48. minucie meczu. Podopieczni trenera Waldemara Salisa nie pozwolili jednak rywalom na zbyt wiele i pewnie dowieźli zwycięstwo 39:22.

W naszym zespole bardzo dobre spotkanie rozegrał Rafał Niećko, który tym razem zdobył jedenaście bramek i z wynikiem 157 trafień w całym sezonie uplasował się na trzeciej pozycji w klasyfikacji strzelców.

Za naszym pośrednictwem klub chciałby podziękować na wsparcie sponsorom, dzięki którym mógł występować w rozgrywkach II ligi. Są to firmy: Zetmar, ZIS Mróz, Energas Ochenkowscy, Kam-bud Kamionowscy, Farmal Włodkowscy, Tynki i kleje Baumit, Pyrys-bud Piotr Cichy, Lider Elektronarzędzia, UM Ostrołęka. Patronat medialny nad zespołem sprawował Tygodnik Ostrołęcki.

UMKS Trójka Ostrołęka - ChKS Łódź 39:32 (22:14)