Trójka po przerwie podejmie rywali z Białegostoku

W sobotni wieczór emocji z pewnością nie zabraknie.
W sobotni wieczór emocji z pewnością nie zabraknie. Fot. A. Dobkowski
Po dwumiesięcznej przerwie szczypiorniści ostrołęckiej Trójki powracają na ligowe parkiety, by w sobotni wieczór powalczyć o kolejne punkty.

Podopieczni trenera Waldemara Salisa w pierwszej części sezonu nie spisywali się na miarę oczekiwań kibiców i wywalczyli w dziewięciu spotkaniach zaledwie pięć punktów. Dwa z nich zdobyli w spotkaniu z zespołem MOKS Słoneczny Stok Białystok, który to będzie najbliższym rywalem ostrołęczan w walce o ligowe punkty.

Przed tygodniem nasi szczypiorniści podobnie, jak ich rywale odpoczywali. Na rozpoczęcie drugiej rundy Trójka pokonała Kasztelana Sierpc 35:33 i szczególnie do 40 minuty meczu prezentowała się dobrze. Jeśli w meczu z drużyną z Białegostoku nasi piłkarze nie stracą sił, to z pewnością możemy liczyć, że drugie z rzędu zwycięstwo trafi na ich konto.

UMKS Trójka Ostrołęka - MOKS Słoneczny Stok Białystok, sobota, 18 lutego - godz. 17.00, hala ZS nr 5 przy przy ulicy Berlinga. Wstęp wolny!