Trójka kontra Słoneczny Stok Białystok! Nie możesz tego przegapić

Piłkarze ręczni Trójki mają nadzieję na dobre wyniki w drugiej części sezonu.
Piłkarze ręczni Trójki mają nadzieję na dobre wyniki w drugiej części sezonu. Fot. S. Kaczmarczyk
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki po półtora miesięcznej przerwie wracają do rozgrywek II ligi. Podopieczni trenera Arkadiusza Chełmińskiego podejmować będą MOKS Słoneczny Stok Białystok.

W pierwszym spotkaniu rozegranym w Białymstoku na początku sezonu nieznacznie lepsi okazali się gospodarze odnosząc zwycięstwo 29:27. Wówczas o wyniku zaważyła pierwsza połowa, która nasz zespół przegrał 10:18. W kolejnych spotkaniach ligowych było już zdecydowanie lepiej, a ostatecznie nasz zespół ukończył pierwszą rundę na piątej pozycji z dziewięcioma punktami na koncie, tuż za MOKS Słoneczny Stok. Teraz nasi szczypiorniści, jeśli odniosą zwycięstwo mogą awansować do pierwszej czwórki ligi.

Zadanie z pewnością nie będzie jednak proste, bowiem po ciężkim okresie przygotowawczym nie wszyscy są jeszcze w pełni sił, a na dodatek pojawiły się pewne kontuzje. W dodatku nasi szczypiorniści rozegrali tylko dwa spotkania sparingowe z AZS UWM Olsztyn i Szczypiorniakiem Olsztyn na wyjeździe. Z pewnością jednak nasz zespół będzie głodny gry i postara się o dobry wynik.

- Pracowaliśmy dużo nad wytrzymałością całego zespołu w ostatnich tygodniach i jeszcze nogi mamy ciężkie - mówi prezes Trójki Norbert Kolanowski. - Z pewnością może jeszcze brakować trochę świeżości, a do tego nie każdy jest w pełni sił. Lekkiej kontuzji doznał Artur Choroszewski. Mimo wszystko będziemy walczyć o zwycięstwo i mamy nadzieję, że dobrze zaprezentujemy się w tym meczu - zapowiada Norbert Kolanowski.

UMKS Trójka Ostrołęka - MOKS Słoneczny Stok Białystok sobota, 22 styczeń - godz. 17.00 - hala ZS nr 5 przy ulicy Berlinga.