Triumf Narwi na finiszu i szóste miejsce na półmetku rozgrywek

Przemysław Olesiński wyrósł na najlepszego snajpera niebiesko-czerwonych.
Przemysław Olesiński wyrósł na najlepszego snajpera niebiesko-czerwonych. Fot. A. Dobkowski
Komplet punktów na zakończenie rundy jesiennej w meczu przed własną publicznością zdobyli piłkarze MKS Narew. Podopieczni Mateusza Miłoszewskiego pokonali Wartę Sieradz 3:1, po bramach strzelonych przez Przemysława Olesińskiego, Marcina Truszkowskiego i Łukasza Zaniewskiego.

W spotkaniu na stadionie przy Witosa to jednak rywale szybko zdobyli prowadzenie, a Andrzej Łyziński musiał skapitulować to trafieniu Mariusza Kozieła. Kilkanaście minut później niebiesko-czerwoni odpowiedzieli za sprawą Przemysława Olesińskiego i do przerwy utrzymał się remisowy rezultat. Po zmianie stron o swoich nieprzeciętnych umiejętnościach strzeleckich przypomniał Marcin Truszkowski. Ten sam zawodnik kilkanaście minut później za dyskusję z sędzią ujrzał czerwoną kartkę i musiał opuścić plac gry. Mimo gry w osłabieniu Narwani stać było na jeszcze jedno trafienie za sprawą Łukasza Zaniewskiego, który ustalił końcowy wynik meczu. Ostatecznie Narew zdobyła trzy punkty, dzięki którym plasuje się na szóstej pozycji w ligowej tabeli po rundzie jesiennej.

Narew Ostrołęka - Warta Sieradz 3:1 (1:1)
Bramki: Olesiński 23. Truszkowski 54. Zaniewski 85. - Kozieł 11

Narew: Łyziński - Ostaszewski, Dawidzki, Kamiński, Skorupka (72. Lelujka) - Pragacz, Strzeżysz (90. Samsel), Roman (86. Niedźwiecki), Zaniewski - Olesiński, Truszkowski.
Czerwona kartka: Truszkowski 71. (za dyskusję z sędzią)

Wyniki 15. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej: Mazur Karczew - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0, Pogoń Siedlce - KP Piaseczno 4:2, Narew Ostrołęka - Warta Sieradz 3:1, Radomiak Radom - MKS Kutno 2:2, Legionovia Legionowo - UKS SMS Łódź 5:2, Ursus Warszawa - Broń Radom 0:5, Włókniarz Zelów - Ceramika Opoczno 1:1, Concordia Piotrków Trybunalski - Pilica Przedbórz 3:1.