Trampkarze APN Ostrołęka ulegli Legionovii [ZDJĘCIA]

Piłkarze APN Ostrołęka z rocznika 2003 przegrali z Legionovią Legionowo 1:4 w spotkaniu 9. kolejki I ligi mazowieckiej. Ostrołęczanie dobrze rozpoczęli spotkanie z wiceliderem, lecz w ostatecznym rozrachunku rywal okazał się silniejszy.

Już na początku spotkania APN strzelił gola za sprawą Kevina Karwowskiego. Radość w ostrołęckim obozie trwała dziesięć minut, bo wtedy goście wyrównali, a po kwadransie prowadzili już 2:1. Obie bramki dla Legionovii strzelił Mateusz Turkowski. W drugiej połowie na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Jakub Lewtak i Legionovia wywiozła z Ostrołęki cenne trzy punkty. Ekipa APN Ostrołęka z dorobkiem trzech zwycięstw i sześciu porażek zajmuje obecnie piąte miejsce w ligowej tabeli.