To był udany mecz piłkarzy z Małkini (foto + video).

Mirosław Dylewski
M. Dylewski
Tym razem zarówno kibice jak i piłkarze nie mają powodów do narzekań. Mecz z Błękitnymi Stoczek, który MKS rozegrał w niedzielę, 4 października, można dodać do niewielkiej, jak na razie, puli udanych spotkań sezonu 2009/2010. 90 minutowa walka na boisku zakończyła się wynikiem 4:2 i 3 punktami dla gospodarzy.
Pilka nozna. Siedlecka Liga Okregowa. MKS Malkinia - BLEKITNI Stoczek (4:2)

Piłka nożna. MKS Małkinia - BŁĘKITNI Stoczek

Pierwszą bramkę po dobrze wykonanym rzucie karnym w 30 minucie spotkania zdobył Najgrodzki Adam. W kilka minut po nim skutecznym strzałem popisał się Imiński Arkadiusz, który tego dnia jeszcze raz zmusił bramkarza Błękitnych do wyjmowania piłki z bramki. W niedzielnym spotkaniu na listę strzelców wpisał się jeszcze Jakubik Paweł.

Dzięki tej wygranej i błędowi trenera z Mińska Mazowieckiego zespół z Małkini ma na swoim koncie 16 punktów i po 10 meczach zajmuje VI miejsce w tabeli rozgrywek tracąc do lidera ZRYW Sobolew zaledwie 8 punktów.

- Dzisiejszy mecz naprawdę bardzo ładnie się nam ułożył - mówił po spotkaniu kapitan MKS Małkinia Jarosław Polak. - W pierwszej połowie udało nam się strzelić trzy bramki po ładnych kontrach. Tak naprawdę sytuacji bramkowych mieliśmy dzisiaj dużo więcej. Popełniliśmy sporo błędów, chociaż i tak udało nam się strzeliliśmy sporo bramek. Szkoda tylko tych dwóch straconych w tym jednej przez mój błąd.

MKS Małkinia - BŁĘKITNI Stoczek 4:2 (3:0)