Tęcza JBB uległa Olimpii Zambrów. Zobacz zdjęcia i wideo

Jeden z największych talentów Tęczy JBB Dariusz Korytkowski w akcji
Jeden z największych talentów Tęczy JBB Dariusz Korytkowski w akcji Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Tęczy JBB Łyse w swoim pierwszym spotkaniu kontrolnym w okresie przygotowawczym doznali wysokiej porażki z drugoligową Olimpią Zambrów 0:5.

Do spotkania gospodarze na bocznym boisku przy ulicy Topolowej przystąpili bez trenera Dariusza Narolewskiego oraz ośmiu podstawowych zawodników. W spotkaniu nie wystąpili: Andrij Radczenko, Marek Kaliszewski, Marek Cichy, Piotr Kamionowski, Aleksander Lipowski, Mateusz Sowa, Przemysław Śnietka i Daniel Wargulewski.

Drużynę złożoną głównie z zawodników, którzy w minionym sezonie pełnili rolę rezerwowych poprowadził drugi trener Tomasz Gwiazda, który w drugiej połowie mecz sam pojawił się na placu gry.

Niebiesko-granatowi dobrze zaprezentowali się w pierwszej połowie meczu, a bramki stracili w ostatniej minucie gry. Najpierw Adriana Jędraszczaka pokonał pięknym strzałem z ostrego kąta Michał Hryszko, a tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Paweł Drażba. Warto odnotować również rzut karny obroniony w czwartej minucie meczu przez Adriana Jędraszczaka.

Po zmianie stron dysponujący zdecydowanie liczniejszą kadra goście przejęli inicjatywę. Dwie bramki zdobył Mateusz Jastrzębski, a jedną dołożył Michał Poduch. Ostatecznie goście odnieśli pewne zwycięstwo 5:0. W ekipie gospodarzy testowani byli dwaj zawodnicy - Mateusz Sokołowski i Damian Brutkowski. W składzie Tęczy JBB wystąpił także jej były zawodnik Adrian Gwiazda.

Tęcza JBB Łyse - Olimpia Zambrów 0:5 (0:2)
Bramki: Hryszko 44., Drażba 45., Jastrzębski 60. 69., Poduch 65.

Tęcza JBB: Jędraszczak - Sulkowski, Zygmunt, Domian, K. Kamionowski - Pa. Magdaleński, Zalewski (70. T. Gwiazda), Korytkowski, Brutkowski (46. H. Kaliszewski) - Pi. Magdaleński - Sokołowski (46. A. Gwiazda)