Tęcza JBB Łyse zbiła Żbika w Nasielsku

Marek Cichy strzelił już swoją czternastą bramkę w ósmy meczu w obecnym sezonie. A. Dobkowski
Tęcza JBB Łyse wciąż przewodzi w rozgrywkach ligi okręgowej. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego bez większych problemów pokonali w wyjazdowym starciu Żbika Nasielsk 4:1.

Pierwsze trafienie w sobotnim starciu było dziełem Piotra Kamionowskiego, który już w 12. minucie meczu zaskoczył golkipera gospodarzy. Dziesięć minut później do siatki rywali trafił Marek Kaliszewski, a jeszcze przed przerwą kolejnego gola zdobył najlepszy strzelec rozgrywek Marek Cichy. Po zmianie stron bramkę na koncie gości zapisał jeszcze Piotr Magdaleński. Gospodarze zdołali odpowiedzieć honorowym trafieniem Marka Osińskiego.

Kolejne spotkanie piłkarze Tęczy JBB Łyse rozegrają na własnym stadionie przy ulicy Topolowej. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego podejmą Iskrę Krasne. Początek konfrontacji w sobotę, 26 września został przewidziany na godz. 16.00.

Żbik Nasielsk - Tęcza JBB Łyse 1:4 (0:3)

Bramki: Osieński 78. - P. Kamionowski 12., Kaliszewski 22., Cichy 36., Pi. Magdaleński 53.

Tęcza: Radczenko - Cendrowski (53. Pytel), Cekała, Sowa, Sulkowski - Kaliszewski, Śnietka, P. Kamionowski, Pa. Magdaleński (53. Zalewski), Pi. Magdaleński (65. Kania) - Cichy