MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tak dzisiaj wygląda Iza Małysz. Żona popularnego skoczka imponuje urodą. Zobacz, jak się prezentowała kiedyś, a jak dzisiaj

Katarzyna Dębek
Katarzyna Dębek
Wideo
od 16 lat
Iza Małysz to żona jednego z największych sław polskiego sportu, czyli Adama Małysza. Kobieta, która kiedyś stała w cieniu swojego męża postawiła z niego wyjść. Od czasu kiedy wzięła udział w popularnym programie „Taniec z gwiazdami”, cieszy się zainteresowaniem mediów podwójnie. Zobacz, jak dzisiaj wygląda.

Spis treści

Zobacz, jak się zmieniła Izabela Małysz

Najnowsze zdjęcia Izabeli Małysz zachwycają jej fanów. Gwiazda imponuje figurą i urodą.
Najnowsze zdjęcia Izabeli Małysz zachwycają jej fanów. Gwiazda imponuje figurą i urodą. AKPA/Baranowski Michał

Izabela Małysz od zawsze była wielkim wsparciem dla swojego męża – Adama. Kiedy on był u szczytu swojej kariery, ona zajmowała się domem i córką. Kilka lat temu postanowiła zawalczyć o siebie samą i spełnić swoje marzenia – wystartowała w „Tańcu z gwiazdami”. Obecność w show-biznesie zobowiązuje i kobieta zaczęła skupiać się bardziej na swoim wyglądzie. Pamiętasz, jak ukochana skoczka narciarskiego wyglądała przed laty? Zobacz jej archiwalne i obecne zdjęcia.

Kim jest i ile lat ma Iza Małysz?

Izabela Małysz urodziła się 4 grudnia 1978 roku. Jest góralką i podobnie, jak jej mąż pochodzi z Wisły. Ukończyła jedną z największych uczelni niepublicznych w Małopolsce, czyli Krakowską Akademię im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Ma tytuł magistra na kierunku administracja publiczna. Wyszła za mąż za Adama Małysza 16 czerwca 1997 roku. Byli wówczas bardzo młodzi - ich wiek wtedy to 19 i 18 lat. Ceremonia ślubna odbyła się w ewangelicko-augsburskim Kościele Apostołów Piotra i Pawła w Wiśle. W tym samym roku - 31 października na świat przyszło ich jedyne dziecko. Karolina Małysz dzisiaj jest już dorosłą kobietą, która założyła własną rodzinę.

Czym zajmuje się Iza Małysz?

Iza Małysz zaistniała dzięki swojemu mężowi – Adamowi. Trwała u jego boku, kiedy ten reprezentował Polskę w skokach narciarskich. Dzisiaj to ona dba o wspólne interesy. Wiedzę, jaką zdobyła podczas studiów, obecnie wykorzystuje przy prowadzeniu biznesu, zajmuje się m.in. prowadzeniem pensjonatu w Wiśle.

Izabela Małysz kiedyś i dzisiaj

Świat poznał Izabelę Małysz w latach 90., kiedy to jej małżonek stał się jednym z najpopularniejszych sportowców na świecie. Wtedy kobieta raczej stroniła od show-biznesu, ale pojawiała się u boku swojego męża na najważniejszych imprezach sportowych i uroczystych galach. Często odbierała w jego imieniu nagrody. Później Izabela postanowiła wyjść z cienia męża i zgodziła się na udział w tanecznym programie. Od tego czasu styl i wygląd kobiety się bardzo zmienił. Spekulowano, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i miała operacje. Iza Małysz raczej nie eksperymentuje z kolorem włosów, za to można było ją zobaczyć w każdej długości, z grzywką na bok oraz na prosto, a także bez. A wam, w której wersji się najbardziej podoba?

Zobacz, jak się prezentowała żona „Orła z Wisły” kiedyś, a jak dzisiaj

Najnowsze zdjęcia Izabeli Małysz zachwycają jej fanów. Gwiazda imponuje figurą i urodą.

Tak dzisiaj wygląda Iza Małysz. Żona popularnego skoczka imp...

Promocje w Reserved

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki