Sześć medali pływaków UŚKS na rozpoczęcie nowego sezonu

Archiwum organizatora
Młodzi pływacy UŚKS zainaugurowali nowy sezon.
Młodzi pływacy UŚKS zainaugurowali nowy sezon. Archiwum organizatora
Cztery srebrne i dwa brązowe medale oraz puchar za drugie miejsce dla najlepszej zawodniczki zawodów Marysi Murawskiej, to dorobek UŚKS Ostrołęka w Grand Prix Legionowa. Liderka naszej drużyny zdobyła dwa srebrne medale na 50 metrów stylem dowolnym i 50 metrów stylem klasycznym.

Żaklina Wikieł wywalczyła srebrny medal na 100 m stylem klasycznym i brązowy medal na 100 m stylem zmiennym, startując w grupie z dziewczętami o rok starszymi. W swojej kategorii wiekowej była najlepsza.

Karol Bojarski zdobył srebrny medal na 100 m stylem zmiennym i brązowy na dystansie 50 m stylem motylkowym, uzyskując świetny czas poniżej 30 sekund. Z dwoma dyplomami wrócił z imprezy Rafał Majkowski, dwukrotnie plasując się tuż za podium na 50 m stylem grzbietowym i 50 m stylem dowolnym.

Piąte miejsce na 100 m stylem zmiennym zajął Kamil Bojarski, a Olek Ciepierski był szósty. Z nowymi rekordami wrócił Piotrek Szlachetka.