Szczypiorniści Trójki wspinają się na szczyt tabeli

Szkoleniowiec ostrołęckiej Trójki Radosław Żebrowski.
Szkoleniowiec ostrołęckiej Trójki Radosław Żebrowski. A. Dobkowski
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w obecnym sezonie rozgrywek II ligi są prawdziwą rewelacją.

Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego odnieśli kolejne zwycięstwo i awansowali na trzecią lokatę w ligowej tabeli. Tym razem ostrołęczanie pokonali na wyjeździe MOKS Słoneczny Stok Białystok 36:30. Do przerwy nasi piłkarze prowadzili 20:15. Po zmianie stron gospodarze starali się odrobić straty, ale podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego nie dali wydrzeć sobie zwycięstwa.

- Rozegraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę spotkania, ale nieco przysnęliśmy na początku drugiej - mówił po meczu trener Radosław Żebrowski. - Poprawiliśmy znacznie grę w obronie i po szybkich kontrach zdobyliśmy kilka bramek, osiągając nawet dziewięciobramkowe prowadzenie. Wówczas szanse gry otrzymała głównie młodzież, ale i tak dowieźliśmy pewne zwycięstwo.

Kolejne spotkanie czeka ostrołęckich szczypiornistów w sobotę, 8 listopada. W meczu przed własną publicznością Trójka podejmie AZS UW Warszawa. Początek konfrontacji w hali ZS nr 5 zaplanowany na godz. 17.00.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - UMKS Trójka Ostrołęka 30:36 (15:20)