Świetny mecz Energi Pekpolu i awans do półfinału I ligi. Zobacz zdjęcia i wideo

Kibice byli z pewnością dodatkowym zawodnikiem Energi Pekpolu.
Kibice byli z pewnością dodatkowym zawodnikiem Energi Pekpolu. A. Dobkowski
Siatkarze Energi Pekpolu Ostrołęka odnieśli trzecie zwycięstwo nad Banimexem Będzin 3:1 w ćwierćfinale fazy play-off I ligi.

Energa Pekpol Ostrołęka - MKS Banimex Będzin

Oznacza to, że podopieczni trenera Andrzeja Dudźca są już w czwórce najlepszych zespołów zaplecza PlusLigi.

W hali im. Arkadiusza Gołasia kibice byli świadkami meczu stojącego na wysokim poziomie i trzymającego w napięciu. Pierwsze dwa sety biało-czerwoni wygrali niezwykle pewnie, dwukrotnie 25:18.

W trzeciej partii mimo piłki meczowej, przegrali 28:30, ale w ostatnim czwartym secie grając rewelacyjnie, wygrali 25:16 i w całym meczu 3:1.

W efekcie podopieczni trenera Andrzeja Dudźca awansowali do półfinału I ligi, w którym już czeka BBTS Bielsko-Biała. Pierwsze wyjazdowe mecze czekają biało-czerwonych już w najbliższy weekend.

Jak mecz z Banimexem Będzin oceniają nasi siatkarze i trener Andrzej Dudziec przeczytasz w czwartek w naszym serwisie.

Energa Pekpol Ostrołęka - MKS Banimex Będzin 3:1 (25:18, 25:18, 28:30, 25:16)
Energa Pekpol: Pietkiewicz, Król, Krzywiecki, Szczygielski, Stańczuk, Jacyszyn, Mihułka (l) oraz Naliwajko