Świetne spotkanie Narwi, przełamanie Pyskły i Kabali!

Arkadiusz Pyskło strzelił piękne bramki na przełamanie.
Arkadiusz Pyskło strzelił piękne bramki na przełamanie. Fot. A. Dobkowski
W kolejnym spotkaniu o mistrzostwo III ligi łódzko-mazowieckiej piłkarze ostrołęckiej Narwi podejmowali MKS Kutno.

Po bardzo dobrym widowisku podopieczni Krzysztofa Adamczyka pokonali rywali pewnie 3:0. Pierwszą bramkę w 28. minucie meczu strzelił Paweł Jakóbiak wykorzystując świetne podanie w pole karne od Marka Kaliszewskiego. Drugie i trzecie trafienie dołożył Arkadiusz Pyskło odblokowując swoją strzelecką niemoc. Niebiesko-czerwoni w pierwszej połowie meczu zdominowali grę i z minuty na minutę stwarzali coraz większe zagrożenie pod bramką Michała Sokołowicza. Goście z kolei w pierwszej połowie meczu mieli jedną dobrą okazję do strzelenia gola, ale Tomasz Czajkowski strzelił tuż obok bramki w niezwykle dogodnej sytuacji. Tuż po przerwie Narwianie strzelili drugą bramkę, a wspaniałym uderzeniem z głowy tuż przy słupku popisał się Arkadiusz Pyskło. W samej końcówce spotkania Jakub Kabala wykorzystując błąd bramkarza gości, wyłuskał piłkę i ustalił wynik meczu na 4:0. Tak efektownego zwycięstwa i świetnie grającej Narwi dawno nie oglądaliśmy!

Narew Ostrołęka - MKS Kutno 4:0 (1:0)
Bramka: Jakóbiak 28. Pyskło 47. 54. Kabala 86.

żółte kartki: Strzeżysz, Jakóbiak (Narew) - Grzybowski

Narew: Janowski - Pragacz, Mohamed, Cios, Boniowski - Strzeżysz (81. Iwanicki), Falęta, Jakóbiak (76. Wilczewski), Wędzyński, Kaliszewski (69. D. Wargulewski) - Pyskło (69. Kabala)

Kutno: Sokołowicz - Kaczor, Dopierała, Gawlik, Bartczak - Grzybowski (79. Włodarski), Grzegorek (77. Michalski), Czajkowski, Kubiak - Płacheta (76. Jankowski), Rosiak (60. Panek)

Sędziował: Robert Hasselbusch (WS Warszawa)