Świetne spotkanie juniorów Trójki, Wilanowia pokonana! (zdjęcia, wideo)

Rywale mieli bardzo duże problemy z powstrzymaniem Kamila Ludwiczaka.
Rywale mieli bardzo duże problemy z powstrzymaniem Kamila Ludwiczaka. A. Dobkowski
Bardzo dobrze nowy sezon rozpoczęli juniorzy młodsi ostrołęckiej Trójki, którzy w niedzielnym spotkaniu przed własną publicznością pokonali Wilanowię Warszawa 31:30.

UMKS Trójka Ostrołęka - Wilanowia Warszawa

Spotkanie miało niezwykle zacięty przebieg do 40 minuty meczu. Wówczas goście zdobyli kilka bramek przewagi i z każdą kolejną minutą zwiększali swoje szanse na zwycięstwo w inauguracyjnym starciu mazowieckiej ligi juniorów młodszych. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Radosława Żebrowskiego, dzięki świetnej grze w obronie, dobrym interwencjom bramkarzy oraz skutecznej grze w ataku zdołali odrobić straty i wyjść na prowadzenie.

Końcówka meczu miała niezwykle zacięty i emocjonujący przebieg, a rywale popełnili kilka głupich błędów w obronie, które wykorzystali gospodarze i odnieśli ważne zwycięstwo w nowym sezonie.

- Cieszę się bardzo, że potrafiliśmy odnieść zwycięstwo w tym meczu - mówi trener Radosław Żebrowski. - Szczególnie, że przegrywaliśmy i nasze szanse na dobry wynik były coraz mniejsze. Moi podopieczni w zeszłym sezonie rozegrali kilka takich spotkań, gdzie przegrywaliśmy po wyrównanej walce. Mam nadzieję, że tym razem będziemy potrafili przechylać szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Najskuteczniejszym zawodnikiem młodej Trójki był Kamil Ludwiczak, który zdobył w sumie trzynaście bramek i był najlepszym piłkarzem na placu gry.

UMKS Trójka Ostrołęka - Wilanowia Warszawa 31:30 (14:14)
Trójka: Bieniecki, Obrębski, Minasiewicz - Kozikowski 1, Piersa 0, Kuliś 3, Ludwiczak 13, Lewandowski 0, Milewski 5, Wierzbowski 0, Karczewski 0, Burghardt 0, Obidziński 2, Chrzanowski 0, Koźliczak 7.