Świetna Ostrovia na finiszu IV ligi mazowieckiej

Marek Kaliszewski prezentował równą formę przez całą rundę.
Marek Kaliszewski prezentował równą formę przez całą rundę. A. Dobkowski
Gdyby podopieczni trenera Pawła Kowalczyka od początku rundy jesiennej prezentowali się tak, jak w ostatnich meczach, to Ostrovia byłaby w ścisłej czołówce tabeli IV ligi mazowieckiej.

Tym razem piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej w starciu przed własną publicznością rozbili Nadnarwiankę Pułtusk 7:1. Już do przerwy gospodarze strzelili rywalom cztery bramki. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Rafał Komosa, a po jednym trafieniu zadali Arkadiusz Ciach i Mateusz Pełtak.

Tuż po zmianie stron kolejną bramkę strzelił Tomasz Grądzki. Rywale zdołali zdobyć kontaktowego gola po trafieniu Jakuba Zalewskiego, ale podopieczni Pawła Kowalczyka odpowiedzieli już minutę później. Tym razem drogę do bramki rywali znalazł Rafał Komosa. Kropkę nad "i" w 82. minucie meczu postawił Piotr Zacheja i gospodarze mogli się cieszyć z niezwykle efektownego zwycięstwa.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Nadnarwianka Pułtusk 7:1 (4:0)
Bramki: Komosa 17. 19. 52. Ciach 30. Pełtak 41. Grądzki 48. Zacheja 82. - Zalewski 51.

Ostrovia: Chorodyński - Zapatka, Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski - Grądzki, Pełtak (50. Rupacz), Zacheja, Kaliszewski (85. Dzwonkowski) - Ciach, Komosa (65. Tokarzewski)

Podsumowanie rundy jesiennej rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ w najbliższych dniach w naszym portalu.