Sportowiec Roku 2013: Głosuj na Pawła Szulereckiego

Na Pawła Szulereckiego po raz pierwszy można głosować w naszym plebiscycie.
Na Pawła Szulereckiego po raz pierwszy można głosować w naszym plebiscycie. A. Dobkowski
Po raz pierwszy w naszym plebiscycie znaleźli się przedstawiciele ratownictwa wodnego.

Ostrołęczanie z bardzo dużymi sukcesami rywalizują w zawodach na terenie całego kraju. Aż szesnaście medali w trzech edycjach Grand Prix Polski wywalczył Paweł Szulerecki (Ostrołęckie WOPR). W sumie sięgnął po osiem złotych, pięć srebrnych i trzy brązowe krążki. Ostrołęczanin zwyciężył w całej tegorocznej edycji Grand Prix Polski w gronie juniorów, a także zajął miejsce tuż za podium w klasyfikacji seniorów.

Podczas Letnich Mistrzostw Polski w Drzonkowie podopieczny trenera Włodzimierza Janczewskiego zdobył dwa złote medale i jeden srebrny. W klasyfikacji generalnej mistrzostw dało mu to trzecie miejsce. W Zimowych Mistrzostwach Polski w Rybniku Paweł Szulerecki zdobył z kolei dwa złote medale i zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, w gronie juniorów. Łupem ostrołęczanina padł również rekord Polski juniorów. Ostrołęczanin udanie prezentował się również na międzynarodowej arenie.

W Grand Prix Moravie w Czechach, startując w barwach reprezentacji Polski zdobył trzy złote i dwa srebrne medale. W efekcie stanął na drugim stopniu podium tych prestiżowych zawodów.

Aby zagłosować na Pawła Szulereckiego wyślij SMS o treści tosport.28 na numer 72466. Koszt to 2,46 zł (z Vat). Do każdego wysłanego SMS-a dostaniecie Państwo e-wydanie Tygodnika. Głosuj już dziś!