Sparingi: Korona Ostrołęka kontra MKS Ełk i KS Wąsewo [ZDJĘCIA]

Piłkarze Korony Ostrołęka ponownie sprawdzali formę przed startem rundy wiosennej w IV lidze mazowieckiej i B Klasie ostrołęckiej. Pierwszy zespół niebiesko-żółtych sparował z MKS Ełk na wyjeździe, z kolei "dwójka" zmierzyła się u siebie z KS Wąsewo.

Pierwsza drużyna OTS Korona to lider IV ligi mazowieckiej. Trener Marcin Truszkowski zaplanował sparingi z silnymi rywalami, kolejnym z nich był III-ligowy MKS Ełk. Do przerwy mieliśmy wynik 0:0, ale w drugiej połowie gospodarze strzelili dwa gole i wygrali całe spotkanie 2:0.

Korona I zagrała w składzie: I połowa: Łyziński - Ludwiczak, Skorupka, Kowalczyk, Borkowski - Gąska, Augustyniak, Nosek - Laska, Staszczuk, K. Jastrzębski. II połowa: Łyziński - Dawidzki, Juchniewicz, Skorupka, Ludwiczak - Strzeżysz, Macioch, Kraska - Dzbeński, Dzwonkowski, Olesiński.

Drugi zespół Korony w niedzielne popołudnie zagrał przed własną publicznością z KS Wąsewo. Lider B Klasy przegrał ten mecz 1:3, jedyną bramkę dla ostrołęczan strzelił Krzysztof Trzciński. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego meczu.

Skład Korony II: Szczechowiak - Przytuła, Kurowicki, Dasiak, Chmielewski - Zięba J, Zabielski, Zięba B, Buchalski, Galara - Trzciński. Grali również: Wojtkowski, Rzeszot, Ciak, Jakubiak, Skała.