Sparingi: Korona gromi, Narew remisuje

Bramkarz Narwi Andrzej Łyziński z treningu na trening w coraz lepszej dyspozycji. Fot. A. Dobkowski
Dwa spotkania sparingowe zostały rozegrane na sztucznym boisku przy ulicy Witosa w środowy wieczór. Najpierw na boisko wybiegli podopieczni Tomasza Słowika.

Korona HiD Ostrołęka podejmowała Rzekuniankę i zrehabilitowała się za porażkę z turnieju w Rzekuniu, kiedy to w niedzielę okazała się zespołem słabszym od A-klasowego rywala na hali. Bramki dla żółto-niebieskich strzelali Piotr Kubat (2) oraz Tomasz Słowik. Czwarta bramka to samobójcze trafienie jednego z zawodników Rzekunianki.

Korona HiD Ostrołęka - Rzekunianka Rzekuń 4:1 (1:1)
Bramki: Kubat 53. 78. (s) 32. Słowik 65. - 3.

Korona HiD: Stepczyński (30. Kaliszewski 60. Szczechowiak) - Wiliński (46. Świętochowski), Ostaszewski, Rupacz - Bałas (46. Stachowicz), Manowski (46. Grzyb), Rychlik (46. Nosek), Górski (46. Gontarz), Nadrowski (46. Słowik) - Nowak, Kubat

____________________________________________________

Narew Ostrołęka z kolei podejmowała zespół ligi okręgowej KS CK Troszyn. W niedzielnym finale turnieju halowego w Rzekuniu padł remis 1:1 i tym razem mecz również zakończył się takim rezultatem. Pierwsi do bramki rywala trafili w 14. minucie gry goście za sprawą Wojciecha Kultysa. Gospodarze wyrównali siedem minut później po trafieniu Pawła Samsela. W drugiej części spotkania Łukasz Malanowski nie wykorzystał rzutu karnego.

Narew Ostrołęka - KS CK Troszyn 1:1 (1:1)

Bramki: Samsel 21. - Kultys 14. (k)

Narew: Łyziński - Milewski, Grabowski, Samsel, Skorupka - Posmyk, Strzeżysz, Dawidzki (46. M. Roman) - Niedźwiecki (46. Wargulewski), Lelujka (46. Kuzia), Wilczewski (46. Olesiński)
Troszyn: Wiski - Tokarzewski, Jastrzębski, Gawrych, Ćwiek, Dzieruk, Malanowski, Bałas, Kultys, Dobkowski, Lelujka oraz Dzwonkowski, Wiski, Wieczorek, Ferenc, Żebrowski, Piekarski, Choromański, Zaniewski.