Sokoły nie wleciały na podium Mistrzostw Polski 3x3

Redakcja
To był udany sezon dla Sokołów.
To był udany sezon dla Sokołów. Archiwum zespołu
Reprezentacja ostrowskiego klubu Sokół Ostrów Mazowiecka występująca pod nazwą Sokoły zajęła szóste miejsce w Mistrzostwach Polski w koszykówce 3x3.

Drużyna w składzie: Piotr Barszcz, Paweł Skarpetowski, Bartosz Grudziński i Krystian Koźluk bardzo udanie rozpoczęła rywalizację w zawodach i uplasowała się na drugiej pozycji w swojej grupie. W 1/8 finału Sokoły Ostrów Mazowiecka pokonali Rezerwowi Kutno 21:15. W ćwierćfinale nasi koszykarze trafili na najlepszy zespół całych rozgrywek - Urbancity.pl Gdańsk i musieli uznać jego wyższość 11:21.

Ostatecznie to pogromcy Sokołów zdobyli tytuł mistrzów Polski, a najlepszym zawodnikiem został wybrany Michael Hicks, który na co dzień reprezentuje barwy Polpharmy Starogard Gdański.

Skrócone wyniki rywalizacji w mistrzostwach w Sopocie, ćwierćfinały: Born 2 Ball - Grupa Trzymająca Wagę 15:12, Wild Snakes - Da Burnin Banana 14:18, Gang Albanii - Prospects Eko-Mar 21:13, Urbancity.pl Gdańsk - Sokoły Ostrów Mazowiecka 21:11. Półfinały: Gang Albanii - Urbancity.pl Gdańsk 7:21, Born 2 Ball - Da Burnin Banana 14:15. Mecz o trzecie miejsce: Gang Albanii - Born 2 Ball 5:21. Finał: Urbancity.pl Gdańsk - Da Burnin Banana 20:8.